Kategorie
Pokoje

Pokój numer 10

Rzut pokoju Opis pokoju Pokój rodzinny z antresolą. Na parterze znajduje się łazienka z wanną oraz sypialnia. Na piętrze do dyspozycji Gości jest sypialnia i salonik z rozkładana sofą. Pokój idealny dla rodzin z dziećmi. Max. obłożenie to 5 osób.

Kategorie
Pokoje

Pokój numer 9

Rzut pokoju Opis pokoju Przytulny pokój, który idealnie nadaje się  dla jednej  jaki i dla dwóch osób. Widok z okna na piękny ogród naszej Willi. W pokoju znajduje się prywatna łazienka z prysznicem.

Kategorie
Pokoje

Pokój numer 8

Rzut pokoju Opis pokoju Przestronny pokój trzyosobowy składający się z sypialni i salonu, idealny dla rodzin z dziećmi 3 + 2. W sypialni znajduje się łóżko dwuosobowe oraz łóżko pojedyncze a w salonie rozkładana sofa. Pokój posiada prywatną łazienkę z prysznicem.

Kategorie
Pokoje

Pokój numer 7

Rzut pokoju Opis pokoju W pokoju znajduje sypialnia dla jednej lub dwóch osób oraz  prywatna łazienka z wanną. Z okna można podziwiać Park Zdrojowy.

Kategorie
Pokoje

Pokój numer 6

Rzut pokoju Opis pokoju Mały pokój dla jednej lub dwóch osób. Widok z okna na piękny ogród naszej Willi. W pokoju znajduje się prywatna łazienka z prysznicem.

Kategorie
Pokoje

Pokój numer 5

Rzut pokoju Opis pokoju Przestronny pokój, który idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi 2 +2. Do dyspozycji Gości jest łóżko dwuosobowe i rozkładana sofa. Dużym atutem pokoju jest przestronny taras z widokiem na ogród. W pokoju znajduje się prywatna łazienka z prysznicem.

Kategorie
Pokoje

Pokój numer 4

Rzut pokoju Opis pokoju Przestronny pokój, który idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi 2 +2. Do dyspozycji Gości jest łóżko dwuosobowe i rozkładana sofa. W pokoju znajduje się prywatna łazienka z prysznicem. Pokój znajduje się na pierwszym piętrze naszej Willi. Widok z okna na piękny Park Zdrojowy oraz na część naszego ogrodu.

Kategorie
Pokoje

Pokój numer 3

Rzut pokoju Opis pokoju Pokój dla jednej  jaki i dla dwóch osób. Widok z okna na piękny ogród naszej Willi. W pokoju znajduje się prywatna łazienka z prysznicem.

Kategorie
Pokoje

Pokój numer 2

Rzut pokoju Opis pokoju Przytulny pokój, który idealnie nadaje się  dla jednej  jaki i dla dwóch osób. Z okna rozciąga się panorama Parku Zdrojowego. W pokoju znajduje się prywatna łazienka z prysznicem.

Kategorie
Pokoje

Pokój numer 1

Rzut pokoju Opis pokoju Pokój dwuosobowy lub czteroosobowy. Z okien można podziwiać Park Zdrojowy. Dużym atutem pokoju jest przestronna łazienka z prysznicem. W pokoju znajduje się sypialnia oraz salon z częścią sypialną. Idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi